O Firmie

Firma ENGINTECH powstała w styczniu 2009r., a w  chwili obecnej jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym we Wroclawiu.

Misją firmy są kompleksowe usługi projektowe, prowadzenie nadzorów oraz doradztwo na najwyższym poziomie w dogodnych terminach realizacji i w konkurencyjnych cenach.

Naszą specjalnością są instalacje elektryczne niskoprądowe, instalacje teletechniczne i teleinformatyczne, instalacje elektryczne oraz systemy integracyjne dla budownictwa ogólnego, przemysłowego oraz służby zdrowia.

Dzięki kadrze z doświadczeniem projektowym oraz wykonawczym  z uprawnieniami oraz potwierdzonym doświadczeniem branżowym jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną i kompleksową realizację inwestycji zarówno na etapie projektu, jak i w trakcie prac budowlanych.

Profesjonalizm, rzetelność i szybkość działania to wartości, na których opiera się nasza działalność. Chcemy być firmą postrzeganą jako przyjazną swoim Klientom, jako fachowy , solidny i godny polecenia partner, starając się budować długotrwałe i partnerskie relacje. 

Stale podnosimy poziom i zakres naszej działalności oraz kwalifikacje personelu. W ten sposób dążymy do zapewnienia najwyższej jakości realizowanych usług. Doradzamy i projektujemy optymalne pod względem technicznym i finansowym rozwiązania.

Współpraca z biurami projektowymi na terenie całego kraju nauczyła nas jak budować wysoką jakość obsługi naszych Partnerów. Elastyczność jest naszym mocnym atutem i świadczy o polityce firmy zorientowanej na potrzeby naszych Klientów.


Nasze biuro jest wyposażone jest w nowoczesne stanowiska komputerowe oraz własne urządzenia poligraficzne co zapewnia odpowiednią jakość i terminowość dokumentacji.

Jesteśmy przekonani, że oferta naszego biura, spotka się z Państwa ogromnym zainteresowaniem i będzie motywem do nawiązania owocnej oraz satysfakcjonującej współpracy.